6.9 C
Bratislava
pondelok, 24 januára, 2022

Nový Land Rover DEFENDER získal ocenenie World Car Design of the Year 2021

Odporúčame

Nový Land Rover DEFENDER získal prestížne ocenenie World Car Awards 2021 World Car Design of the Year.

Ikona nanovo pretvorená a pripravená pre 21. storočie. Je inteligentný, zdatný a bezpečný pre celú rodinu. Je hviezdou svojej vlastnej kategórie.

Nový Defender je stvorený pre dobrodružné povahy so zvedavosťou v srdci. Pre tých, ktorí poznajú hodnotu komunity a ktorí chcú veci zmeniť. Nezameniteľná silueta je dôverne známa, no pritom nová. Vyzerá odolne a je odolný. No zároveň je navrhnutý účelovo a skonštruovaný tak, aby nadchol. Defender je ikonický názvom, tvarmi aj schopnosťami. Majitelia si ho môžu prispôsobiť tak, aby z neho vyťažili maximum.

Vozidlá Land Rover si počas siedmich dekád priekopníckych inovácií vyslúžili jedinečné miesto v srdciach objaviteľov, humanitárnych agentúr a rodín so zmyslom pre dobrodružstvo po celom svete. Osvedčili sa v tých najdrsnejších prostrediach na svete, a nový Defender je dôstojným pokračovateľom tejto pokrvnej línie.

Popri bezkonkurenčnom prepychu a kultivovanosti rodiny Range Rover a veľmi zdatných a všestranných SUV Discovery, dopĺňa nový Defender dynastiu Land Rover. Model 110 je len začiatkom pre túto rodinu najzdatnejších a najodolnejších vozidiel s pohonom 4×4 na svete. Čoskoro po ňom bude nasledovať model s menším rázvorom 90 palcov a neskôr v roku 2020 doplní produktový rad pár praktických úžitkových modelov.

Nový Defender ženie zanietenie a rešpekt k originálu. Ponúka obrovskú škálu možností a pokročilé technológie do každého terénu, aby tak redefinoval dobrodružstvo pre 21. storočie, no zároveň zostal verný priekopníckemu duchu, ktorý je charakteristickým prvkom značky Land Rover už 71 rokov.

Zdroj: Land Rover

- Reklama -
- Reklama -